O nas

Wynikliśmy w roku 2006, kiedy to urodziła się wizja stworzenia dzisiejszego, nowatorskiego i funkcjonalnego sklepu oferującego nowe rozwikłanie technologiczne. Wówczas nie rozmyślaliśmy notabene o tak sporym awansu naszej marki – chcieliśmy przede wszystkim częstować naszych petentów dobrymi materiałami, wysokiej jakości. Ta misja towarzyszów nam po dzisiaj dzień – doceniamy kontakt z delikwentem za priorytetową ideę, która determinuje o jakości i działaniu naszego konsorcja.

Powróćmy aczkolwiek do sedno idee – szlachetnym sensem, jaki zafundowaliśmy przed sobą lata wstecz było stworzenie nieszablonowej marki, która kojarzyć się będzie z jakością i wysokimi standardami robocie. Na co dzień w kieracie czoła byliśmy zatrudnieni na swój triumf. Pracochłonną pracą i zawziętością pokonywaliśmy potomne szczebelki na drodze do triumfu. Z czasem i postępem naszej marki, zainicjowało przychodzić nam zatrudnionych – zatrudniliśmy opiniodawcę segmentu marketingu, czy też postać odpowiedzialną za wyprzedaż naszych towarów.

Kooperowaliśmy zarówno na tym kroku z grafikiem i copywriterem. Efektem tych postępowań była rekordowa sławę naszej marki w roku 2011, kiedy to obchodziliśmy pięciolecie działalności. W tym roku także osiągnęliśmy renomowane nagrodzenie przyznawane przez Wyraziciela Praw Użytkowników, które stało się dla nas potwierdzeniem najwyższej jakości zeznawanych usług. Nagroda ta okazała się być jednocześnie motocyklem napędowym, który sprawił, że w każdym dniu potrzebowaliśmy starać się z większym natężeniem i dawać z siebie więcej. <br>Tu i dzisiaj – jak funkcjonujemy i co chcemy osiągnąć<br>Prężny awans marki, przewyższający nasze czekania sprawił, że uwierzyliśmy, iż wszyściuśko jest możliwe. Z roku na r pozyskiwaliśmy potrzebne doświadczenie, stając się jednocześnie fachowcami w własnej działalności.

Dziś jesteśmy przykładowym z najobszerniejszych dystrybutorów sprzętu Agd i Rtv w polskim Państwie i mamy oskomę na więcej. Myślimy, iż rynek posiada zresztą włazy. Chcemy wypełnić je nowymi projektami i nietradycyjnymi rozstrzygnięciami, które sprawią, że wszystkim nam żyć będzie się zwyczajnie lepiej. Wierzymy, że na dziesięciolecie spółki, – które miejsce będzie mieć w tym roku będziemy mogli zaaprobować się nowym projektem, którego realizacja owiana jest obecnie zagadkowością kompetentną. <br>